Jak korzystać z TKTX?

TKTX 40% to najlepszy, niedościgniony środek znieczulający i chłodzący na świecie idealnie sprawdza się do zabiegów takich jak: tatuaż, makijaż permanentny, zabiegi laserowe i inne zabiegi kosmetyczne.

Do czego można stosować kremy TKTX?

Krem TKTX  ma szeroki wachlarz zastosowania. Idealnie  sprawdzi się podczas: zastrzyków, wypełniaczy do ust, makijaży półtrwałych, wypełniaczy skórnych, tatuaży do makijażu, laserowego usuwania tatuażu, usuwania włosów, piercingu, tatuaży oraz woskowania. 

Jak stosować TKTX?

Zastosowanie kremu TKTX jest bardzo proste. Pierwszym krokiem, który należy wykonać jest  oczyszczenie  miejsca na którym ma zostać wykonany tatuaż, najlepiej zrobić to pod ciepłą wodą z mydłem. Kolejnym krokiem jest osuszenie miejsca ręcznikiem najlepiej papierowym.

Następnie, należy nałożyć grubą warstwę produktu znieczulającego TKTX o grubości 2–3 mm na powierzchnie na której będzie przeprowadzany zabieg. Przykryj miejsce folią spożywczą na 60-90 minut. Podczas nakładania folii spożywczej uważaj by maść nie wkręciła się w folie i została równo nałożona, inaczej znieczulenie nie będzie działało w należyty sposób.

Nakładanie znieczulenia i owiniecie go folia jest kluczowym elementem, ponieważ, jeżeli zostanie to zrobienie nieodpowiednio, niechlujnie maść nie spełni swojego rezultatu.

Czy krem znieczulający TKTX działa?

Zdecydowanie tak.  Jeżeli nie jest to Twój pierwszy tatuaż na pewno słyszałeś o naszym kremie znieczulającym. Natomiast jeżeli jakimś cudem nie dotarły do Ciebie takie informacje, Twój tatuator na pewno o nim słyszał. Jednak na pewno chodzi Ci po głowie pytanie. Czy krem TKTX rzeczywiście działa, czy nie są to tylko mity, pogłoski powielane w społeczeństwie? Od siebie możemy zagwarantować skuteczność jego działania! TKTX to najmocniejszy i najlepszy krem znieczulający na świecie.

Jeżeli boisz się bólu podczas tatuowania, jeżeli przecierpiałeś już wiele sesji tatuowania i chciałbyś spróbować czegoś co ukoi nieprzyjemne chwile z nim związane to świetnie trafiłeś! 

Jak działa krem do znieczulania tatuaży TKTX?

Krem znieczulający TKTX ma za zadanie przeciwdziałać  sygnałom bólowym przed dotarciem do Twojego mózgu. Specjalna receptura maści w połączeniu z idealnie dobranymi składnikami zawiera aktywne środki przeciwbólowe. Tatuowanie już nigdy nie będzie takie samo!

Na rynku znajdziesz wiele znieczuleń, które maja za zadanie blokować sygnał bólowy. Jednak żaden krem nie może się równać z TKTX. Chcielibyśmy jeszcze dodać, że TKTX TKTXowi nie jest równy. W sieci krąży masa podróbek, wiec jeżeli kupiłeś produkt u kogoś innego nie ponosimy odpowiedzialności za to, że nie zadziałał.  

Jak długo działa krem do znieczulania tatuaży TKTX?

W tym aspekcie TKTX jest produktem niedoścignionym!  Jeżeli nałożyłeś krem TKTX w odpowiedni sposób, odczekałeś godzinę przed zabiegiem, staranie przyłożyłeś się by każdy detal został wykonany w poprawny sposób. Znieczulenie powinno utrzymać się do 4 godzin działania a czasem nawet i dłużej.

Jaki jest skład produktów TKTX?

Skład naszych kremów jest najmocniejszy z możliwych: Lidokaina 8%, Prylokaina 8%, Epinefryna 2%.

Gdzie kupić TKTX?

Sprawdź Nasz sklep, oferujemy oryginalne maści TKTX w najlepszej cenie!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    • Hej czy tktx mozna ponownie zastosowac podczas sesji jak skora jest już uszkodzona, a chcemy jeszcze znieczulic Klienta/tkę? Czy tak można i czy jesli tak to czy zadziała drugi raz?
      Pozdrawiam!